Merdiven Tadilatı
Buradasınız: Anasayfa / Blog
19 Mart 2020, Perşembe
Merdiven tadilatı
Belki ahşap merdiven belki beton merdiven. Aslında modelin pek bir önemi yok. Bırakın biz eski merdiveninizi yenileyelim..
Merdiven tadilatı
 • Eski merdiveninizi boyatmak istiyorsunuz ? 
 • Eski merdiveninizin basamaklarını değiştirmek istiyorsunuz ?
 • Merdivenin basamak araları (rıhtları) açık ve siz kapatmak istiyorsunuz

   Daha başka merdiveniniz ile alakalı ne probleminiz varsa E-Merdiven' in deneyimli, baktığında hatayı görebilen ve size bu konuda kusursuz yardım edip istemediğiniz herşeyi hayran kalacağınız detaylarla değiştiren personelinimiz ile görüşün.

Şimdi biraz daha detaylı anlatalım.. 

Merdiven tadilatının maliyeti nedir?

Merdiven tadilatının fiyatı her müşteri için farklıdır. Yeni merdivenin maliyetleri tamamen isteklerinize, kişisel durumunuza, mevcut merdivene vb. Bağlıdır. ' Merdiven tadilatının maliyeti nedir? bu yüzden maalesef kesin bir cevap yok. Ancak fiyat belirleyici faktörleri açıklayabiliriz.

 • Merdivenin modeli
 • Merdiven yüksekliği
 • Merdiven tadilat türü
 • Seçilen merdiven modeli
 • Ek merdiven parçaları ve aksesuarları
 • Yerleşim ve montaj

bunların hepsi maliyeti belirleyici unsurlardır.

Devam edelim. 

MERDİVEN ŞEKLİ: L TİPİ, U TİPİ DÖNER MERDİVEN VEYA DÜZ MERDİVEN?

İlk belirleyici faktör, evinizdeki merdivenlerin şeklidir.

Endişelenmeyin, hemen hemen her merdiven merdiven yenileme için uygundur, sadece işlerin maliyeti farklı olabilir. Örneğin, spiral merdiveni basit bir düz merdivendenyenilemek daha zordur .

MERDİVEN TİPİ: RIHTLAR AÇIK MI KAPALI MI?

Merdiven yenileme fiyatınız merdiven tasarımınıza bağlıdır. Açık veya kapalı bir merdiveniniz mi var? Açık olanı yenilemek genellikle kapalı olanı yenilemekten daha ucuzdur. Ek olarak, ek maliyetler gerektiren rıhtı açık merdiveninizi kapatma seçeneğiniz vardır.MERDİVENLERİNİZİN YÜKSEKLİĞİ, GENİŞLİĞİ VE DERİNLİĞİ

Beş adımlık bir merdiven yenilemesinin yirmi beş adımlık bir merdiven yenilemesinden daha az maliyeti olduğunu söylemeye gerek yok. Merdivenlerin yüksekliğine ek olarak, genişlik ve derinlik de merdivenleri yenilemek için ne kadar malzemeye ihtiyaç duyulduğunu belirler .Bu nedenle, bu faktörler merdivenlerinizin toplam fiyatı üzerinde doğrudan etkiye sahip olabilir.

MERDİVEN TADİLAT TÜRÜ

Bir merdivenin yenilenmesi, her yöntem farklı bir fiyat etiketi taşıyarak farklı şekillerde yapılabilir. Mevcut merdiveninizin kırılması gerekmez ve yeni merdiveniniz hemen evinizde olacaktır. İki büyük maliyet tasarrufu!

 • Ahşap merdivenlerin yenilenmesi
 • Beton merdivenleri kaplayın

 

SEÇİLEN MERDİVEN BASAMAĞI

Ahşap basamaktan mermer basamağa hatta cam kaplamaya kadar geniş yelpazeli merdiven kaplamaları vardır . Ve bu farklı kaplamaların hepsinin aynı maliyeti yoktur. Zevkinize bağlı olarak, merdivenleriniz biraz daha ucuz veya daha pahalı olacaktır.

TAM MERDİVEN YENİLEME FİYATLARINI MI MERAK EDİYORSUNUZ?

Danışmanlarımız kişisel görüşmeler yapmaktan memnuniyet duyarlar. Sizinle birlikte, olasılıkları gözden geçiriyorlar ve hayalinizde ki merdivenin maliyetini yüzyüze sizinle anında hesaplama yetkisine sahipler.

Fırsatlar için bizimle iletişime geçmekten ve hemen bir danışman için randevu almaktan çekinmeyin!

Telefon : 02164512232

Whatsapp : 05382215981

Etiketler
Merdiven yenileme
Dubleks merdiven tadilatı
Ahşap merdiven tadilatı
Merdiven tamiri
Merdiven basamak değişimi
Merdiven korkuluk değişimi
Meediven cila
Omurgalı Merdiven, Ahşap Merdiven yada diğer merdiven modelleri hakkında detaylı bilgi almak için bizi arayın.